Tipy, rady, novinky

Bývá vám pod psa? A co s tím?

Odkud pramení naše špatné pocity? Ze situací? Z událostí? Z nálad a postojů lidí kolem nás? Z politické situace? Z nedostatku peněz? Ze špatné práce? Z vašeho vztahu? Pokud si souhlasně odpovídáte na předchozí otázky, pak se patrně také často obáváte, jak se k vám kdo zachová, jak věci dopadnou, co se stane, koho dnes potkáte, jakou náladu bude mít šéf a jaká udělá rozhodnutí kolega či partner.

Co dělat, aby se dovolená nestala partnerským propadákem

Dovolená. Radost a odpočinek nebo vztahový průšvih? Obojí je možné. Lidé míří na dovolenou s představou krásně strávených dnů, odpočinku a vzájemného souznění. Těší se na pocity štěstí, důkazy lásky a upevnění vztahů. Realita však bývá i jiná. Pro nejeden pár dovolená znamená rozčarování nebo i pomyslnou poslední kapku do už tak přetékajícího poháru partnerského nespokojenosti.

7 TIPŮ jak se zbavit úzkostí

Svírá vás na hrudi? Nemůžete se nadechnout? Zmocňuje se vás panika? Je vám zle, nechce se vám ani vstát z postele a nevíte proč? EKG máte v pořádku a vyšetření nedhalila žádný jiný problém fyzického těla? Je velmi pravděpodobné, že příčinou vašeho stavu je úzkost nebo panická ataka.

Top