Profesní a finanční koučink

Není váš profesní život podle vašich přání a představ? Nejste spokojeni se svou finanční situací? Nechcete již dále ztrácet roky života odevzdaností, pocitem bezmoci a čekáním na zázrak? To je dobře, protože jste to jedině vy, kdo může změnit svůj pracovní život a jste to jedině vy, kdo má ve svých rukou i svoji finanční situaci. I když si to právě teď třeba nemyslíte, je to tak! Dopřejte si práci, která vás bude bavit i naplňovat a finanční zázemí, ve kterém budete spokojení.

Díky profesnímu a finančnímu koučinku 

  • Naleznete příčiny, které negativně ovlivňují váš pracovní nebo finanční život a které vás vedou do neúspěchu.
  • Tyto příčiny krok po kroku ze svého života odstraníte, začnete pozitivně vnímat svou hodnotu a naplno se naučíte ve svůj prospěch využívat svůj skutečný potenciál. Toto jsou 3 hlavní stavební kameny úspěchu!
  • Společně nastavíme účinnou cestu, která vás dovede k požadované pracovní a finanční spokojenosti (pracovní úplatnění, kariéra, změna práce, začátek podnikání, změny ve firmě apod.)

Absolvování profesního nebo finančního koučinku a využití mé podpory vám ukáže tu správnou cestu a dodá vám potřebnou energii k vykročení za spokojeností.

Marta Němečková – kouč

  • 20 let se věnuji individuálnímu osobnímu rozvoji, pomoci lidem, kteří se ocitli tzv. na dně a v psychické nouzi, motivaci, a práci s lidmi na nalezení jejich spokojenosti a rovnováhy ve všech oblastech života.
  • 10 let vedu přednášky a semináře zaměřené na osobní růst jednotlivců i týmů.
  • 4 roky jsem působila na pozici personální manažerky v nadnárodní společnosti.

TIP: Zjistěte, jak koučink funguje.

V médiích

Co chcete ve svém profesním nebo finančním životě zlepšit?

Využijte příležitost uvědomit si, kdo jste, co chcete a jak toho dosáhnout. 

AKCE! První koučinkovou konzultaci nyní získáte za zvýhodněnou cenu 1.700 Kč.


Vaše nejčastější témata profesního koučinku

Chci úspěch i spokojenost

Chci-úspěch-i-spokojenost-v-práci

Vyberte si práci, která vás bude bavit a ani jediný den vašeho života nebudete muset pracovat (Konfucius). Díky koučování vezmete vaši kariéru do vlastních rukou a nastartujete svůj spokojený profesní život.

Chci umět jednat asertivně

Chci-umět-jednat-asertivně

Ustupujete nátlaku, ale vadí vám, že nedosáhnete svého? Naučím vás, jak být spokojení a zároveň se dobře dohodnout i s otatními.

Chci umět zvládat kritiku

Chci-umět-zvládat -kritiku

Je vám z kritiky zle? Hádáte se nebo pláčete? Díky koučinku se budete umět s kritikou v klidu vyrovnat a využívat ji ve svůj prospěch.

Chci umět zvládat konflikty

workplace-1245776

Řekněte stop stresu a strachu z konfliktů. Díky koučinku budete jednat v klidu a ke své spokojenosti.

Chci umět čelit manipulaci

Trápí vás nesvoboda a omezování?     Rozpoznejte včas, zdali jste nástrojem či obětí manipulace a zpřetrhejte lana, která vás ovládají a drží při zemi!

Chci umět říkat NE

Díky koučinku se naučíte říkat NE a odmítnout, aniž byste zpřetrhali své dobré vztahy nebo se cítili provinile.


Vaše nejčastější téma finančního koučinku

Chci mít dostatek peněz

Chci-mít-dostatek-peněz

Dostatek peněz a finanční pohoda bez strachu z chudoby v budoucnosti nemusí být jen nedosažitelným snem. Pomocí koučinku objevíte, jak i vy…

Top