Jak si najít partnera a ukončit samotu

Skončete s osamělostí, s nevyhovujícími a nikam nevedoucími vztahy. Zjistěte s pomocí kouče, kdo je tím pravým partnerem právě pro vás a přirozeně navažte vztah, ve kterém budete šťastní.

Koučink Brno: Jak si najít partnera

Příčiny samoty a nevyhovujících vztahů

Chybí vám zdravé sebevědomí a myslíte si, že nejste dost dobří pro kvalitní vztah. Myslíte si, že partnerů/partnerek je nedostatek a ti dobří už jsou zadaní. Ujel vám vlak. Máte za sebou zlou vztahovou zkušenost a samota je pro vás bezpečná.

Věříte, že pocitu osamělosti vás zbaví partner. Trpíte nedostatkem lásky a toužíte ji dostat od partnera. Jste-li ve vztahu, přizpůsobujete se partnerovi a pro klid ustupujete. Ve vztahu je něco za něco. Je nemožné mít úplně všechno. Očekáváte, že se partner ve vztahu změní. Od partnera dostáváte, na co sami nestačíte a co byste bez něj neměli. Máte pocit, že je lepší být „alespoň s někým“, než být úplně sami. Naději vidíte ve výměně partnera.

Neznáte ovšem sílu svého podvědomí, které vás opakovaně a to i přes veškerou snahu o změnu, vhání do prakticky stále stejných vztahů, pocitů nebo zkušností a to i navzdory vaší vůli.

Rozhodli jste se ukončit svoji samotu a přirozeně navázat spokojený a naplněný partnerský vztah? Pak je čas, se výše uvedených přesvědčení pomocí koučinku zbavit a uvolnit tak svůj vztahový potenciál. Přestanete prožívat stále se opakující a nikam nevedoucí situace. Podvědomí, jenž vaše přesvědčení a následně příčiny k různým životním zkušenostem tvoří, je změnitelné, ale pouhým chtěním a bohužel ani snahou, to nejde. Je potřeba na něm účinně zapracovat a přenastavit jej pro váš vztahový prospěch.


Jak vám koučink pomůže najít si správného partnera

 • Zjistíte, proč jste stále sami nebo se utápíte ve vztazích, které nikam nevedou a v jakých být nechcete.
 • Odhalíte, jaký vliv na samotu nebo nenaplněné vztahy mělo vaše dětství.
 • S pomocí kouče si tyto příčiny jednu po druhé odstraníte a odblokujete si tak svůj vztahový potenciál.
 • Přijdete na to, že mezi samotou a osamělostí je obrovský rozdíl.
 • Naučíte se využít dočasné samoty a vytěžit z ní maximum nejen pro svůj nový naplněný vztah, ale i pro sebe.
 • Poznáte, kdo opravdu jste, co v životě chcete a jaký má být váš partner.
 • Pochopíte, jak nesmyslné je partnera cíleně hledat a že přecházení ze vztahu do vztahu nevede k nalezení pravého protějšku.
 • Naučíte se, jak přirozeně nechat partnera vstoupit do vašeho života.

Jaké výsledky můžete očekávat

 • Budete se cítit se sebou skvěle a zbavíte se osamělosti. Objevíte, jaké to je, mít se zdravě rádi.
 • Dokonale se poznáte a díky tomu zjistíte, jak skutečně vypadá pravý partner pro váš spokojený a naplněný život.
 • Přestanete lovit, hledat a vidět v každém či každé potencionálního partnera.
 • Ten pravý/pravá přirozeně vstoupí do vašeho života.

Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití jak mého odborného koučinkového vzdělání, které si neustále rozšiřuji, tak i zkušeností, získaných za 20 let praxe s klienty.

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První konzultaci (1,5 hod.) získáte  za 1.700 Kč.


Reference

„…v mém životě je už skoro měsíc muž. Když ho srovnám s těmi předchozími, směju se sama sobě. Koho jsem to předtím hledala? Proč jsem byla tak dlouho sama a opuštěná?…“Více zde

„…krok za krokem jsem vnímal, jak najednou mám věci jinak a to i v pohledu na ženy a vztahy a že i jinak na mě najednou opačné pohlaví reaguje. Jako by ze mě všechno tíživé spadlo…“ Více zde


Chci ukončit samotu a najít si pravého partnera/partnerku

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje ukončení samoty, osamělosti a nalezení pravého životního partnera/životní partnerky. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na 724 744 200.

Top