Otázky a odpovědi

Nenašli jste odpovědi na své otázky? Podívejte se na tyto nejběžnější otázky a odpovědi, které mi klienti kladou.


Kolik lidí se koučinku zároveň účastní?

Na koučinkové konzultaci je klient vždy sám s koučem, veškeré informace považuje kouč za přísně důvěrné.

Je koučink pro klienta obtížný?

Koučink je zcela přirozený, zvládne ho každý, kdo přichází s chutí něco ve svém životě změnit. Na vzdělání, pohlaví či věku ani společenském postavení nezáleží a na výsledek koučinku nemají tyto faktory vliv.

Jak poznám, že je koučink u konce?

Budete se prostě cítit dobře, váš život bude naplněný a spokojený ve všech oblastech (vztahy, práce, zdraví  a peníze). Budete si vědět rady a cítit, že svůj život máte ve svých rukou. Nebude prožívat emoční propady, které by vás uváděly do tíživých a nepříjemných stavů..

Kolik konzultací budu k vyřešení svého problému pořebovat?

To je naprosto individuální, předem nelze určit,  kolik negativních nastavení na koučinku odhalíme a kolik vám jich brání v prožívání spokojeného života. Množství konzultací si určuje klient sám a může je kdykoliv ukončit v návaznosti na míru své spokojenosti s dosaženými výsledky.

Co všechno mohu koučinkem ve svém životě změnit:

Naprosto cokoliv. Jedině změnou svého vnitřního světa můžete ovlivnit všechno to, co se vám pak bude dít ve světě vnějším a ve všech oblastech života – ve vztazích, práci, zdraví i financích.

Jsou změny dosažené koučinkem trvalé?

Ano jsou, trvalé, protože mozek je neuroplastický. Dá se s ním pracovat a tvarovat jej. Jeho nastavení koučinkem účinně měníme.

Je možné ovládat svůj mozek a svoje myšlenky?

Ano, je. Mozek je náš orgán, ale často jej necháváme, aby řídil on nás namísto toho, abychom řídili my jej a určovali si, jak se budeme v životě cítit. Mozek pracuje jako naprogramovaný stroj s tím, co nám do něj bez možnosti naší volby kdy vložili v dětství rodiče a naše další primární autority (sourozenci, učitelé, kamarádi, příbuzní apod..).

V dospělosti se nám do něj navíc zapisuje vše, co jsme prožili jako silné emoční prožitky. Z toho vzniká naprogramování, které nám určuje kvalitu života ve čtyřech základních oblastech – vztazích, práci, zdraví a financích a my máme možnost koučinkem efektivně a trvale tato nastavení (naprogramování) změnit a naučit mozek, aby pracoval pro náš prospěch a dobrý pocit ze života v jakékoli zmíněné oblasti.

Top