Jak se vyrovnat s nevěrou

Ať už stojíte za nevěrou vy, nebo váš partner, díky koučinku se naučíte získat nadhled, udělat důležitá rozhodnutí a překonat nevěru.

Koučink Brno: Jak se vyrovnat s nevěrou

Jak se vyrovnat s nevěrou: jsem nevěrný/á

Vyjděme z faktu, že nevěrou si doplňujete do svého života cokoliv, co postrádáte ve svém stávajícím vztahu. Právě tím vás zaujme někdo třetí zvenčí.

Pokud zapracujete na své vztahové inteligenci, tak se skutečnost, že někdo zvenku vás přitahuje, může stát přínosem a nikoli ohrožením pro váš současný vztah. Díky navýšení vztahové inteligence si dokážete uvědomit hodnotu svého současného vztahu a zároveň i vnímat, co vám v něm chybí. Naučíte se, jak takovým uvědoměním můžete výrazně svůj stávající vztah zlepšit a mít v něm vše, po čem toužíte, aniž byste byli nevěrní.

Pokud již vážně uvažujete o změně partnera/partnerky, je důležité si uvědomit, jakou hodnotu má pro vás stávající vztah a co všechno vám přináší. Při koučinku najdete cestu, jak se správně rozhodnout a poznat, zda vám nový partner/partnerka opravdu může dát všechno to, co od něj/ní očekáváte a především, zda s ním či s ní budete prožívat i všechno to, co je pro vás cenné ve stávajícím vztahu. V opačném případě totiž pouze rozbijete současný vztah a v novém nebudete spokojeni.

 Jak se vyrovnat s nevěrou: jsem podváděný/á

Pokud jste vystaveni nevěře svého protějšku, je důležité nenechat si své pocity pro sebe, ale pokračovat otevřenou  a komunikací k partnerovi/partnerce. Cílem je zjistit, proč k nevěře došlo, co vašemu partnerovi/partnerce ve vztahu s vámi chybí a zda vám oběma stojí za to za určitých podmínek v současném vztahu pokračovat.

Je důležité zjistit, zda je váš současný vztah pro vás natolik hodnotný, aby přežil nevěru. Je nutné vědět, zda dokážete partnerovi/partnerce odpustit, udělat za nevěrou společně tlustou čáru a začít znovu, aniž byste se k nevěře jakkoliv vraceli. Či zda je čas nového životního startu.

Je třeba si uvědomit, že nejste za vztah sami plně zodpovědní a tvoříte pouze jeho polovinu. Důležité je obnovit důvěru v sebe samého/samou a přijmout, že ani případný konec vztahu není koncem vašeho života, ale budete-li chtít, může být začátkem vaší mnohem lepší životní etapy.


Jak vám koučink pomůže překonat nevěru

Poznáte, že naše vztahy jsou zrcadlem našeho vnitřního emočního nastavení, jež až z 80 % získáme v dětství, ve své rodině. První emoční a vztahová nastavení si utváříme vnímáním vztahu svých rodičů a dalších osob, které jsou nám v dětství na blízku. Bez možnosti volby, s nevyvinutou kritikou, tak přijmeme spoustu i  negativních nastavení, která nám pak podvědomě řídí celý život, včetně našich vztahů.

Odbourat nefunkční a negativní emoční nastavení a nahradit je pozitivními a prospěšnými, je naší společnou prací na koučinku. Mozek je tvárný – neuroplastický a my máme díky této jeho jedinečné vlastnosti možnost jeho nastavení měnit a mít tak v hlavě orgán, který pracuje pro nás, namísto proti nám. Jedině tak je možné se vyhnout neustálému zrcadlení a později i opakování negativních nastavení v našem životě, mezi než nevěra jednoznačně patří.

Koučink vám pomůže následovně:

  • Pomocí kouče odhalíte svá negativní nastavení, která nevěru způsobují nebo díky nimž jste nevěře vystaveni .
  • Svá negativní emoční nastavení krok za krokem účinně odstraníte a nahradíte nastaveními, která budou prospěšná pro vás i váš vztah a díky nimž nevěru vymažete ze svého života.
  • Osobním koučinkem objevíte sami sebe a naučíte se sami vnímat pozitivně, což je základem kvalitního vztahu i k ostatním.
  • Naučíte se také pracovat se svým mozkem, abyste si byli jisti, že život máte ve svých rukou a můžete jej prožít v dobrém pocitu.

Výsledky dosažené koučinkem jsou trvalé. 


Jaké výsledky můžete očekávat

  • Přestanete se utápět v nevěře a naučíte se jak dostat svůj život opět pod kontrolu.
  • Začnete dělat rozhodnutí, která vás z nevěry vyvedou.
  • Získáte zpět svou sebehodnotu, vyrovnanost, klid a životní pohodu.
  • Budete nachystaní na životní kroky, které povedou k trvale dobrému pocitu.

Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití jak mého odborného koučinkového vzdělání, které si neustále rozšiřuji, tak i zkušeností, získaných za 20 let praxe s klienty.

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte za 1.700 Kč.


Reference

„…děkuji Vám za Váš milý, laskavý přístup a pomocnou ruku v mé nelehké životní etapě. Díky Vám mohu pomalu, postupně jít dále..“Více zde

„…proč jsem si myslela, že to nepůjde? Pamatuji si proč a jsem vděčná, že teď už to mám jinak! Vaše práce má veliký smysl…“Více zde


Chci se vyrovnat s nevěrou

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje vyrovnání se s nevěrou. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na 724 744 200.

Top