Osobní a vztahový koučink

Dostáváte se znovu a znovu do situací, které nechcete prožívat a jež vás sráží na kolena? Už vás nebaví život, který vlastně nechcete a máte pocit, že už nemůžete dál? Vaše snaha o změnu nemá očekávané výsledky? Nic není ztraceno. Jen je potřeba všci změnit z jiného konce, než jak jste to doposud dělali!

Díky koučinku

  1. Odhalíte skutečné příčiny svého trápení, které vás vedou do prožívání současné neuspokojivé situace.
  2. Tyto příčiny krok po kroku, přirozeně a v klidu odstraníte ze svého myšlení i života, začnete pozitivně vnímat svou hodnotu a naplno se naučíte ve svůj prospěch využívat svůj skutečný potenciál. Toto jsou 3 hlavní stavební kameny úspěchu spokojeného bytí!
  3. Pochopíte, jak se na vše dívat jinak a co jinak dělat. Naučíte se, že život lze žít i přirozeně lehce a že jedině tak v něm můžete být spokojení vy i vaše okolí.

Absolvování mého koučinku vás dovede k naplněnému životu, v němž dosáhnete i toho, co se vám dnes zdá nemožné.

Marta Němečková – kouč

  • 20 let se věnuji individuálnímu osobnímu rozvoji, pomoci lidem, kteří se ocitli tzv. na dně a v psychické nouzi, motivaci, a práci s lidmi na nalezení jejich spokojenosti a rovnováhy ve všech oblastech života.
  • 10 let vedu přednášky a semináře zaměřené na osobní růst jednotlivců i týmů.
  • 4 roky jsem působila na pozici personální manažerky v nadnárodní společnosti.

TIP: Zjistěte, jak koučink funguje.

V médiích

Co chcete v osobním životě nebo ve vztazích zlepšit?

Zlepšete si svůj osobní nebo vztahový život, tak jako stovka mých klientů před vámi.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) nyní získáte za zvýhodněnou cenu 1.700 Kč.


Vaše nejčastější témata v osobním životě

Chci se zbavit strachu, úzkostí a panických atak

koucink-brno-zbaveni-strachu-a-uzkosti

Už žádné další prožívání strachu a úzkosti, jež vrcholí panickou atakou. STOP stavům, které vás vyřazují z plnohodnotného života. Objevíte, jak díky koučinku strach, úzkost i paniku ze svého života odbourat.

Chci si zvýšit sebevědomí

koucink-brno-zvysit-sebevedomi

Řekněte STOP opakovanému prožívání nejistoty a méněcennosti, způsobenému nízkým sebevědomím. Díky koučinku se začnete mít skutečně rádi a začnete si sebe vážit, což je klíčem k zdravému sebevědomí.

Chci se zbavit stresu a deprese

koucink-brno-jak resit-stres-a-deprese

Chcete se zbavit neustálého pocitu tlaku, vyčerpání a podrážděnosti? Naučím vás, jak pomocí koučinku znovu nabýt přirozeného klidu a vyrovnanosti a zvládat s nadhledem i náročné situace.

Chci umět zvládat emoce

Koučink: Jak zvládat emoce

Utápíte se v minulosti, nevíte si rady s přítomností nebo vás zahlcují obavy z budoucnosti? Vaše emoce, myšlenky a nálady mají své konkrétní příčiny ve vašem osobním emočním nastavení. Naučíte se, jak negativní nastavení trvale změnit a dosáhnout tak dobrého pocitu. 

Řeším něco jiného

Koučink

Dopřejte si skutečný život sami se sebou, ve svých vztazích, v práci, ve zdraví i v oblasti finančního zabezpečení. Ať už se perete s čímkoli, naučím vás jak těžká období překonat a jak být znovu šťastní.

Nic nepomáhá, potřebuji pomoc s osobními problémy

Nevíte už přes nakupené problémy, jak dál? Jste u konce se silami? I když sami nevidíte možnosti, jak ze všeho ven, nic není ztraceno.

Pro pokročilé: Vysoká škola spokojenosti

Již víte, jak spokojenost chutná, ale ještě vám ji občas někdo nebo něco pokazí? Udělejte ještě jeden krok a osvojte si, jak žít ve stálé spokojenosti!


Vaše nejčastější vztahová témata

Jak řešit dlouhodobou manželskou krizi

Manželská krize je řešitelná a může se stát i obdobím vašich zásadních pozitivních změn. Pomocí koučinku se naučíte, jak…

Chci ukončit samotu a najít toho pravého/pravou

Koučink: Jak si najít partnera

Milovat a být milovaní je zcela přirozené. Za vaší samotou stojí konkrétní důvody, které koučinkem odhalíte a trvale odstraníte.

Chci se vyrovnat s nevěrou

Koučink Brno: Chci se vyrovnat s nevěrou

Ať už stojíte za nevěrou vy nebo váš partner, díky koučinku získáte nadhled a uděláte správná rozhodnutí, která vás dovedou ke znovunabytí životní rovnováhy a ke spokojenosti.

Chci se vyrovnat s rozchodem nebo s rozvodem

koucink-brno-vyrovnani-se-s-rozchodem

Zbavte se pocitu, že váš život skončil. Pomocí koučinku tyto pocity přetransformujete do prožívání šťastného nového začátku.

Chci si umět poradit s manipulátorem

Nevěřte, že jste ti špatní. Zbavte se pocitu bezmoci a opusťte roli oběti. Pomocí koučinku si znovu začněte vážit sami sebe a žít naplněný život.

Top