Jak se trvale a přirozeně uzdravit

I přesto, že jste celý život dělali to nejlepší, co jste uměli a v dané chvíli mohli, dočkali jste se možná neúspěchu nebo nemoci. Nezůstávejte ve špatném pocitu ze života a neberte neúspěch a nemoc jako normální, protože normálními nejsou! Máte ve svých rukou změnu, nechte si ukázat cestu jak jí dosáhnout.

Koučink Brno: Jak se trvale a přirozeně uzdravit

Příčiny zdravotních problémů

Nemoc, bolest, únava, nebo vyčerpání. To všechno jsou nepřehlédnutelná varování, že ve vašem životě není něco v pořádku. Problémy doma, v práci, s penězi, strach, pocity, že za mnoho nestojíte nebo že se nemáte rádi, se přímo projevují na vaší tělesné schránce ve formě obtíží všechno druhu. Nemoc a bolest jsou tak až konečným projevem příčin, vznikajících ve vaší mysli a následném jednání.

Primární příčinou zdravotních problémů jsou tak jednoznačně zajeté koleje chování a uvažování, vycházející z myšlení, jež vás opakovaně přivádí do prožívání nepříjemných situací. Bez provedení nutných změn ve vašem stylu života pak přicházejí nežádoucí projevy vašeho těla v podobě nemocí a chronických bolestí.

Neuspokojivý zdravotní stav je tím posledním voláním po změně, které není radno přehlížet. Přijměte jej jako zdvižený prst! Pokud se rozhodnete jej nevidět, očekávejte kolaps, vyhoření a propad do churavění. Náprava pak nespočívá v polykání pilulek, které neřeší příčiny, ale v přijetí odpovědnosti za svůj život jako celek. Jen tehdy se můžete skutečně a trvale uzdravit.

Klíčové je tedy začít u sebe, a i když teď třeba sami nevidíte způsob nebo možnost jak na to, buďte si jisti, že existuje a společně ji najdeme i zrealizujeme. Pokud už jste ve stavu, kdy vás tělo trápí a  neposlouchá, jak byste si přáli, je třeba pracovat současně i přímo s ním. Ruku v ruce tak práce s myšlením a uzdravování těla přináší trvalou úlevu a výsledky, které vám již zůstanou napořád.


Jak se dát do pořádku a jak předcházet nemocem

Pokud byste si vedle sebe položili svůj životopis a chorobopis, našli byste jasné paralely. Provázanost mysli a těla je zřejmá a dnes se naštěstí znovu dostává ke slovu potřeba vidět člověka a jeho život jako celek. Nedá se uzdravovat duše a tělo odděleně. Uzdravování psychiky se více věnuji v jiných kapitolách tohoto webu.

Pojďme se teď věnovat tělu.

Jak na psychické, tak na fyzické rovině se vždy držím jen toho, co je pro daného člověka přirozené. Pro psychickou rovinu je přirozené to, co sami chceme a kde se cítíme dobře a pro fyzickou vše, co je přírodní.

Obrovskou léčivou moc přírody uměli skvěle využívat již staří Číňané. Dnešní doba naopak přinesla obrovský rozvoj chemického průmyslu. Levné a snadno dostupné náhražky už z velké části vytlačily vše původní a pro nás přirozené.

Přitom každá rostlina, bylina, strom nebo tráva nesou své poslání. Mají svoji inteligenci, duši a ta je obsažena v esenciálním oleji, který z ní lze získat.

Jakmile vše proběhne šetrnou cestou, máte v ruce naprosto přírodní esenciální olej té nejvyšší terapeutické kvality. Stojíte tak najednou před volbou mezi chemickou a tělo toxickou cestou a tou přírodní, velmi rychle a naprosto bezpečně působící.


Jaké výsledky můžete očekávat

Pracuji s více než 90 druhy jednotlivých esenciálních olejů a jejich směsí. Tato škála dokáže komplexně pokrýt nejen zdravotní problémy fyzického těla, ale skvěle působí i na psychiku.

Ať už trpíte:

 • trávicími obtížemi,
 • hormonálními problémy,
 • gynekologickými potížemi,
 • dýchacími a respiračními obtížemi a nachlazením,
 • ADHD a dalšími poruchami učení,
 • bolí vás klouby,
 • máte alergie a kožní problémy,
 • potřebujete detoxikovat oragnismus,
 • jste ve stresu, unavení, nekoncentrovaní,
 • bolí vás hlava,
 • trápí vás nízké sebevědomí,
 • neumíte si užívat radost nebo máte strach,
 • chcete zhubnout.

Esenciální oleje vám umí skvěle a rychle pomoci. Výčet neduhů a trápení by mohl být nekonečný, proto uvádím jen ty základní.

Esenciální oleje té nejvyšší terapeutické kvality nehledejte v květinářstvích, v drogeriích a bohužel ani ve většině prodejen zdravé výživy. S těmi skutečně pravými a účinnými se setkáte u odborníků, kteří se práci s nimi dlouhodobě věnují.

S esenciálními oleji je pro jejich silnou účinnost potřeba umět zacházet a znát jejich účinky. S klientem je nutné konzultovat jeho problémy či potíže a určit účinné oleje, včetně jejich aplikaci na organismus. Jen tak se dočkáte očekávaných výsledků, které přichází velmi rychle.

Z vlastní zkušenosti i z letité zkušenosti v koučinku dnes vím, jak obrovské účinky na fyzické tělo i na psychiku, ty nejkvalitnější esenciální oleje mají. Pomáhají lidem se rychleji dostat do psychické pohody a zbavit se akutních, i léty vypěstovaných fyzických potíží. Dosáhněte i vy té nejrychlejší a nejefektivnější trvalé změny.


Reference

 …jaké bylo moje překvapení, když jsem začala po chvíli pociťovat namísto únavy svěžest a přestalo mě trápit zažívání po každém jídle…Více zde. 

…i v době chřipky mi pomáhá Breathe tak rychle, že na silný kašel nebo ucpané dutiny vůbec nedochází…Více zde.

… levandule mi pomáhá odbourat stres, nervozitu a únavu. Miluji tyto přírodní voňavé malé lahvičky, které mi dělají tak báječnou službu… Více zde.


Chci se trvale a přirozeně uzdravit

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li rovnou přijít vše probrat a oleje si zdarma vyzkoušet, proveďte nezávaznou poptávku setkání, jenž se věnuje trvalému uzdravení. Konzultace je individuální a bezplatná, podle životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na 724 744 200.

Top