Jak mít dostatek peněz

Bez peněz se v současnosti neobejdeme. Z tohoto faktu vychází i můj koučink, který nepopírá důležitost peněz, ani jejich pozitivní význam, ale naučí vás mít jich dostatek a hospodařit s nimi k vaší osobní spokojenosti.

Jak mít dostatek peněz

Příčiny finanční nespokojenosti

  • neschopnost a pocit bezmoci vydělat dostatek peněz
  • opakované špatné hospodaření s penězi a strach z chudoby v budoucnosti
  • zkušenosti s finančními ztrátami, křivdami a podvody, jejichž jste oběťmi

Jak vám koučink pomůže

  • pomocí koučinku odhalíte své konkrétní příčiny finanční nespokojenosti
  • zjistíte, že koučinkem lze tyto příčiny krok po kroku efektivně ze života odstranit
  • naučíte se, jak svou myslí a svým jednáním řídit i množství svých příjmů a finanční spokojenost

I když jednou bude pravděpodobně svět fungovat opět bez peněz, zatím tomu tak není.  Proto nemá smysl peníze nenávidět nebo je brát jako nutné zlo. Naopak, naučíte-li se mít je rádi a mít k nim pozitivní přístup, začnou se i peníze chovat pozitivně k vám.


Jaké výsledky můžete očekávat

  • díky koučinku začnete peníze vnímat jako parťáka, který pracuje pro vás a nikoli proti vám
  • získáte finanční klid, vyrovnanost a spokojenost
  • přestanete se bát budoucnosti, ztrát a chudoby

Množství peněz není rozhodujícím faktorem finančního klidu a spokojenosti. Je mezi námi spousta multimilionářů, kteří denně prožívají strach že mají málo, že o své peníze přijdou a cítí, že od jisté výše konta již nemají skutečné přátele. Marnou snahou se pak snaží koupit si štěstí ve formě drahých věcí, dovolených a obdivu druhých.

Pokud chcete zažívat skutečný finanční klid a cítit, že máte dostatek na všechno, co je pro vás důležité a nebát se, že budete jednou chudí a bezmocní, je koučink cestou, jak změnit přístup k penězům jako takovým, i k sobě samým.


Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití mého odborného koučinkového vzdělání, které si neustále rozšiřuji a všech zkušeností, za něž děkuji svému bohatému osobnímu životu a po 20 let koučinkové práce také všem svým klientům.

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte za 1.700 Kč.


 Chci mít dostatek peněz

IMG8146- 200k_out

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na pozitivní změně své finančí situace se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje tomuto tématu. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na tel: 724 744 200.


Články k tématu

Znáte svoji hodnotu? A ví o ní ostatní?

Top