Jak se vyrovnat s rozchodem/rozvodem

Zbavte se pocitu, že váš život skončil. Pomocí koučinku tyto pocity transformujete do prožívání nového začátku.

Koučink Brno: Jak se vyrovnat s rozchodem, rozvodem, nevěrou

Jak se vyrovnat s rozchodem či rozvodem

Základem úspěchu je poznání, že nejde o konec života, ale o začátek nové životní etapy. Je dosažitelné, aby byla mnohem lepší, než ta předchozí.

Abyste se cítili dobře, je třeba se zbavit starých křivd spojených s bývalým partnerem, a nalézt svou osobní hodnotu, neovlivněnou kompromisy v původním vztahu. Zjistíte, že samota a opuštěnost jsou dva rozdílné pojmy a že díky současné samotě můžete získat mnoho pozitivního pro svou vyrovnanou a spokojenou budoucnost.

Vyrovnání se s bývalým vztahem je podmínkou pro váš spokojený život i pro začátek nového vztahu, jakmile jej budete chtít.


Jak vám koučink pomůže vyrovnat se s rozchodem/rozvodem

S pomocí kouče odhalíte, že za rozpad vztahu nenesete odpovědnost jen vy či váš protějšek, ale že ve vztahu jsou na vše dva. Naučíte se, jak z této situace, která je jednou z nejnáročnějších v životě, vytěžit maximum pozitivního pro svůj nový začátek.

Objevíte nečekaný potenciál, ukrytý ve vaší současné samotě a naučíte se jej maximálně využít pro nastolení dobrého pocitu i pro váš možný nový vztah. Odbouráním negativních  emočních nastavení si zrestartujete život a zbavíte se starých křivd, které vás brzdí a svazují. Zjistíte, co v životě chcete vy sami, bez vlivu a kompromisů spojených s bývalým partnerem.

Jedním ze základních nových emočních nastavení je nalezení „svého já“ a vybudování pozitivního vztahu k sobě samému. Naučíte se mít se zdravě rádi. To je základním klíčem k budoucímu spokojenému životu i možnému novému vztahu.

Naučíte se také pracovat se svým mozkem a ovládat ho, abyste získali dobrý pocit, rovnováhu a zbavili se závislosti na partnerovi, strachu, samoty a úzkosti z budoucnosti nebo nenávisti.

Změny dosažené koučinkem jsou trvalé. 


Jaké výsledky můžete očekávat

  • Naleznete ztracenou rovnováhu a zbavíte se starých křivd i závislosti na partnerovi.
  • Budete mít svůj život ve svých rukou a budete zažívat klid, vyrovnanost a životní pohodu.
  • Získáte pevnou půdu pod nohama, již můžete využít k dalším životním změnám, vedoucím k trvale dobrému pocitu.

Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití jak mého odborného koučinkového vzdělání, které si neustále rozšiřuji, tak i zkušeností, získaných za 20 let praxe s klienty.

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte za 1.700 Kč.


Reference

„Představa, že samota není katastrofa a že mi může být samotné i dobře, byla z počátku nepředstavitelná, vždyť partner mi dával tolik všeho, co jsem v životě potřebovala a já zase dávala jemu.“ Více zde


Chci se vyrovnat s rozchodem/rozvodem

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje vyrovnání se s rozchodem nebo s rozvodem. Každý koučink je zcela individuální podle životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na tel: 724 744 200.

Top