Nic nepomáhá, potřebuji pomoc s osobními problémy

Každému se může stát, že přes nakupené problémy už neví, jak dál a je u konce se silami. Ani přesto, že sami nevidíte možnosti jak ze všeho ven, nic není ztraceno.

osobní koučink: potřebuji pomoc

Kde se problémy pořád berou?

Vršící se problémy, hrozné pocity, špatné vztahy, neúspěch. To vše a mnoho dalšího může člověka postihnout. Nevzdávejte se a nepřijímejte tyto stavy jako něco, co musíte vydržet. Nemusíte! Špatné myšlenky, tíživé pocity a douhodobě negativní stavy psychiky, mají svoje konkrétní příčiny, kterých se koučinkem se mnou můžete zbavit. Nehledejte vinu svých potíží v chování druhých lidí, ani ve stavu společnosti. Snaha o změnu okolí přináší i přes maximální úsilí jen minimální výsledky a vyčerpání.

Důvody neštěstí nebo neúspěchu se nachází ve vaší hlavě. Především činnost vašeho mozku, nikoli činnost okolí, je odpovědná za kvalitu života, který prožíváte. Dobrou zprávou je, že práci své hlavy máte zcela ve svých rukou a můžete ji i v průběhu života koučinkem výrazně změnit.


Jak hlava pracuje

V podvědomí mozku, má každý uloženo své individuální emoční nastavení, jenž si můžete představit jako tvůrce všech pocitů, přesvědčení, postojů, názorů i rozhodnutí, na nichž stojí úspěch nebo neúspěch, osobní spokojenost nebo nespokojenost, kvalita nových i stávajících vztahů a následně i spokojenost či nespokojenost v práci a finanční zabezpečení.

Velká míra negativního emočního nastavení člověka zaručeně opakovaně přivádí ke špatným zkušenostem a nechtěným pocitům, k nepochopení nebo nepřijetí druhými, k žárlivosti, k pocitu méněcennosti, k samotě, strachu, neúspěchu a dalším a dalším situacím, které nechce a nemá rád.


Vznik problémů

Problémy a zlé pocity vznikají nežádoucí činností emočního nastavení jako celku. Dobrou zprávou ale je, že tuto činnost můžete výrazně změnit pomocí koučinku v činnost žádoucí. Mozek se utváří již v prenatálním období a základ emočního nastavení vzniká již tehdy prostřednictvím prožitků matky. Z velké části se pak utváří po narození, v době dětství. I přes láskyplnou výchovu rodičů se do něj může zapsat spousta negací. Další zápisy do emočního nastavení vznikají díky silným emočním prožitkům v době dospělosti. Jednou utvořené emoční nastavení se pak člověku po celý život samovolně již prakticky nemění. Obměnou prochází jen čas a prostředí, ve kterém se jeho činnost projevuje. Proto lidé vnímají, že stejným pocitům a zkušenostem jsou vystavováni pořád dokola.

Pro získání života, který skutečně chcete, je nutné z vašeho emočního nastavení negace odborně odbourat. Se starou hlavou se prostě nedají dělat nové věci. Pro pozitivní změnu kvality života je tak nutné své emoční nastavení přenastavit

Nechcete-li se už dál cítit ve vlastním životě pod psa, zapracujte na sobě a žijte život, jaký skutečně chcete.


Jak vám pomohu

Pomohu vám odhalit konkrétní příčiny vašich negativních pocitů a prožitků a naučím vás je postupně z života odstraňovat. Dosáhnete se mnou pozitivní proměny svého emočního nastavení, jež vás již trvale a přirozeně povede k prožívání života, který budete mít opravdu rádi. Najdete a začnete využívat svůj vlastní potenciál, o kterém možná teď ani nevíte, ale který má každý člověk.


Jaké výsledky můžete očekávat

  • Pocítíte úlevu už díky prvním dosaženým změnám.
  • Dosažené změny ve vás vzbudí další chuť  na sobě smysluplně pracovat.
  • Objevíte, že mít v pořádku svou mysl, je tím správným začátkem pro všechny další změny.
  • Naučíte se krok po kroku své pocity a prožitky ovlivňovat a řídit ke své spokojenosti.
  • Osvojíte si klid, rovnováhu a vnitřní sílu.
  • Budete mít svůj život přirozeně ve svých rukou.
  • Budete chtít dělat přirozeně a s chutí další žádoucí změny.

Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití jak mého odborného koučinkového vzdělání, které neustále rozšiřuji, tak zkušeností, získaných za 20 let praxe s klienty.

  • Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte  za 1.700 Kč.


Reference

„…v mém životě je už skoro měsíc muž. Když ho srovnám s těmi předchozími, směju se sama sobě. Koho jsem to předtím hledala? Proč jsem byla tak dlouho sama a opuštěná?…“Více zde

„…krok za krokem jsem vnímal, jak najednou mám věci jinak a to i v pohledu na ženy a vztahy a že i jinak na mě najednou opačné pohlaví reaguje. Jako by ze mě všechno tíživé spadlo…“ Více zde


Potřebuji osobní pomoc

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje pomoci s osobními problémy. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na 724 744 200.

Top