Jak na úspěch a spokojenost v práci

Vyberte si práci, která vás bude bavit a ani jediný den vašeho života nebudete muset pracovat (Konfucius). Díky změnám dosažených koučinkem budete moci i vy žít svůj naplněný pracovní život.

Jak-na-úspěšnou-kariéru

Příčiny pracovní nespokojenosti 

  • Děláte práci, která vás nebaví , ale potřebujete peníze?
  • Máte strach se za sebe postavit, bojíte se neporozumění, výpovědi a horší budoucnosti?
  • Obáváte se chyb a konfliktů?

Existuje spousta důvodů a jejich různých kombinací, které vás mohou udržovat v dlouhodobé nespokojenosti, z níž často pramení i nespokojenost s finančním ohodnocením.

Příčiny nezdarů, stresu, nedorozumění, konfliktů nebo neúspěchu se nacházejí jen a pouze ve způsobu našeho myšlení. Naše myšlení, je ale „naše“ už spoustu let a my jsme naučení hledat chyby a příčiny jinde, než u sebe a u sebe je nevidět a přitom doufat, že změna okolí nám přinese úlevu a štěstí. Je mi líto, ale nepřinese. Nikde jinde než u sebe nelze odstranit skutečné příčiny své vlastní nespokojenosti tak, aby to trvale fungovalo! Jen změnou svého vlastního myšlení, kterou máte zcela ve své moci a na dosah, můžete změnit ve svém životě vše ostatní!

Nebezpečí liknavosti

Negativní pracovní situace ovlivňuje nejen profesní život, ale také narušuje důvěru v sebe a zdravé sebevědomí. Říkáte-li si, že to musíte v práci nějak vydržet, pak potlačujete svoje hodnoty a názory, až je jednoho dne téměř nevnímáte, jste niterně prázdní a cítíte se mizerně.

Špatná nálada, nervozita, stres, nechuť cokoliv dělat a další možné důsledky pracovní nespokojenosti mívají dopad i na osobní vztahy a na fyzické zdraví a přestože se člověk snaží, nemůže tomu zabránit jinak, než změnou svého psychického stavu.


Jak vám koučink pomůže

Díky koučinku se vymaníte z bludného kruhu a překročíte hranici svých dosavadních možností myšlení, jež vás drží v situaci, ve které se nyní nacházíte.

  • Odhalíte konkrétní důvody, které stojí za vaší nespokojeností a neúspěchem.
  • Uskutečníte pozitivní změny vašeho myšlení, jež se obratem promítnou do vašeho pracovního světa.
  • Zjistíte, že změny lze uskutečňovat přirozeně a že i na změny se můžete těšit, aniž byste prožívali strach z jejich dopadu. Změny svého myšlení a jejich účinky budete ve svém pracovním životě milovat.

Koučinkem dosáhnete trvalých pozitivních změn.


Jaké výsledky můžete očekávat

  • Zorientujete se ve svém myšlení a jednání, což je klíčové pro to, abyste se ve stejné situaci neocitli za čas znovu.
  • Pochopíte, co je potřeba změnit, aby jste získali to, co chcete.
  • Postupně dosáhnete pozitivních změn svého myšlení a ty vás dovedou k pozitivním změnám v práci.
  • Práce vás bude bavit, bude mít smysl a vy si budete sami sebe vážit.

Cena koučinku

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte  za 1.700 Kč.


Reference

„Děkuji, stačilo pár sezení a konečně jsem se sám rozhoupal změnit práci, teď se divím, že jsem to neudělal již dříve….“ Více zde…

„Dlouho jsem hledat sám svoji cestu k nové životní roli, den ze dne jsem musel převzít naši malou firmičku, otec mi onemocněl. Málem mě semlela snaha všechno v dílně zvládnout…“ Více zde…


Chci mít úspěšnou kariéru

IMG8146- 200k_out

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li rovnou se mnou na svém profesním životě začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje tomuto tématu. Každý koučink je individuální podle vaší životní situace, osobnosti a potřeb.

podpis-mn

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na tel: 727 744 200.


Články k tématu

Znáte svoji hodnotu? A ví o ní ostatní?

Top