Jak zvládat emoce

Ovládněte, jak se budete v životě cítit, i jak se budou ostatní cítit s vámi. Naučte se díky koučinku, jak své emoce řídit a nechat je pracovat ve svůj prospěch. 

Koučink Brno: Jak zvládat emoce

Jak zvládat své emoce

Emoce jsou výsledkem způsobu smýšlení o sobě a naučeného – zvykového vyhodnocování a řešení situací, do kterých se dostáváme. Způsob smýšlení o sobě i přístup k různým situacím a k životu všeobecně se již od dětství ukládají do našeho podvědomí a můžeme si je představit jako programy, které pak v důsledku spolehlivě řídí naše jednání, pocity a nálady.  Je tedy logické, že až na základě změny svého způsobu svého myšlení, nebo-li na základě změny svého „programového vybavení“, lze očekávat změnu svých pocitů ze sebe sama, z okolí, i z různých situací. Naše myšlenky a především automatismus, se kterým se jim poddáváme, aniž bychom je ovlivňovali podle své vůle a potřeby, jsou přímým zdrojem našich emocí, nálad a následně i kvality celého života.

Při koučinku své klienty učím, jak se svým myšlením a především s negativními myšlenkovými vzorci pracovat, jak je ovládat a měnit trvale ve svůj prospěch. Protože mozek, který myšlenky produkuje, je přece naším orgánem a my můžeme účinně ovlivnit, aby pracoval pro nás a ne proti nám.


Jak vám koučink pomůže

  • Díky koučinku odhalíte své osobní negativní myšlenky a myšlenkové vzorce, které vám způsobují nepříjemné a tíživé emoce nebo neschopnost své emoce zvládat.
  • Naučíte se ovládat a prospěšně měnit svůj způsob myšlení a trvale se zbavíte svých negativních myšlenkových vzorců.
  • Zjistíte, jak prakticky a účinně ovládat emoce ke své spokojenosti v každodenním životě.
  • Odhalíte, jak pracovat se svou hlavou, abyste se trvale cítili v životě dobře a měli své emoce pod kontrolou.
  • Budete si určovat, jak se v životě chcete cítit.

Jaké výsledky můžete očekávat

  • Přestanete být obětí okolí, situací a především sebe – svého vlastního mozku, který produkuje negace a emoční propady, aniž byste to chtěli.
  • Vědomě budete ovlivňovat pocity ze svého každodenního života.
  • Budete mít svůj emoční život ve svých rukou a začnete mít své emoce rádi.
  • Díky pozitivní přeměně myšlení a z něj pramenících emocí  si významně navýšíte kvalitu života ve všech jeho oblastech (vztahy, práce, zdraví a peníze).

Cena koučinku

Zahrnuje naprosto individuální přístup, šitý na míru přímo vašim potřebám.  Samozřejmostí je maximální využití jak mého odborného koučinkového vzdělání, které neustále rozšiřuji, tak zkušeností, získaných za 20 let praxe s klienty.

Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč. Můžeme se setkat buď osobně nebo on-line formou.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1,5 hod.) získáte  za 1.700 Kč.


Reference

„Netušil jsem, že se dá myšlení a pocity člověka tak změnit. Jen vědět jak na to! Mám teď nový vztah a vůbec mi nezapadá mezi ty předchozí. Je jiný. Já jsem jiný…“Více zde


Chci umět zvládat své emoce

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje zvládání emocí. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Poznámka: Na základě níže vyplněného formuláře dostanete všechny potřebné informace. Můžete mi i zavolat na tel: 724 744 200.

Top