Mysl a móda, vztah na celý život!

Mysl i móda jsou nedílnými součástmi každého našeho dne. Bez nich to prostě nejde. Nezáleží na tom, zda žijeme ve velkoměstě, na vesnici, na samotě nebo v pralese. Vždy máme nějaký ten kousek oblečení na sobě a stejně tak s sebou vždy máme svoji mysl. Je tedy důležité položit si zásadní otázku: jsou i vám mysl a móda v každé chvíli života oporou? Hrají vždy ve váš prospěch? Vypadají nenápadně a ani je mnohdy  třeba nevnímáte, ale v životě hrají klíčovou roli.

Od nepaměti  nás mysl i móda denně provázejí každou situací. Doprovázejí nás ve chvilkách štěstí i trápení, jsou u toho, když se zamilujeme, když dostaneme lepší místo v práci nebo také když nás z ní vyhodí. Jsou u našich výher i proher a jsou i u malých a všedních okamžiků. Jsou situace, kdy jim zajisté přikládáte velkou váhu, ale ony mají velkou váhu pořád, i když si ji neuvědomujete.  Svůj nemalý vliv měly, mají a budou mít na každou jednu situaci, ve které si jen dokážete představit, že se kdy můžete ocitnout.

Určitě znáte dny, kdy vám se sebou není dobře a cítíte se pod psa. A ani nevíte přesně, proč. Možná také znáte ten pocit, když vůbec nevíte, co si obléknout a nemáte chuť nad tím přemýšlet. Je to otrava mít špatnou náladu a ještě nevědět, co na sebe. V tu chvíli nic není to pravé.  A pak, když už se nějak oblečete, není to stejně ono nebo později zjistíte, že pro ten den jste nezvolili dobře. Možná někdy chcete na sebe pokud možno vůbec neupozorňovat a volíte oblečení, ve kterém budete nenápadní a nebudete vynikat. Nemáte prostě chuť, aby se na vás druzí dívali. Možná i proto, že na sobě vidíte nedostatky, za které se stydíte. Nebo jste jen bez nálady.

Přijďte proniknout do světa mysli i módy a udělat si z nich parťáky do pohody i nepohody. Naučíte se spoustu triků, jak si proměnit dny tím, co už stejně děláte. Ale začnete se dívat na věci novýma očima. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Přijde hned!

Více na: https://brnokoucink.cz/akce-workshopy/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Please copy the string QLkChH to the field below:

Top