Jak to u mě chodí

Zjistěte, jak budou vypadat naše společná setkání a co ode mě můžete očekávat.

Co ode mě můžete očekávat

  • Koučování probíhá v příjemně vybavené koučovací místnosti.
  • Scházet se budeme zásadně jen mezi čtyřma očima.
  • Je zajištěna absolutní diskrétnost – všechny informace jsou považovány za důvěrné.
  • Během koučování můžete mluvit bez zábran.
  • Každá situace, ve které jste se ocitli, je lidská a pochopitelná a tak ji také přijímám. Nikoho a nic nesoudím, nabízím pomoc.

Konkrétní kroky mého koučinku

Můj koučink se řídí následujícími kroky.

Krok 1: Emoční a životní nastavení

Názorně vám ukážu, kde se vzaly vaše nastavení, z nichž až 80% má původ v dětství a dále v prožitcích náročných životních situací v dospělosti. Již na prvních nastaveních si sami uvědomíte, jaké současné problémy vám způsobují. Naučím vás, jak se negativních emočních nastavení, jež vám v současnosti způsobují vaše problémy, zbavit. Zjistíte také, jak je účinně a trvale nahradit pozitivními a prospěšnými nastaveními, kterými se nově mozek začne řídit na místo těch starých a negativních.

Krok 2: Práce s vlastním mozkem

Vysvětlím vám, jak pracuje váš mozek a jaký vliv to má na váš život i prožívané problémy. Zjistíte také, proč se určité problémy v životě neustále opakují. Uvidíte také, jaký vliv na váš současný život mělo vaše dětství, přístup vašich rodičů a další autorit (sourozenců, spolužáků, příbuzných, učitelů, lékařů, náboženství, atd.). Vaše prožitky z dětství jsou pevně naprogramované ve vašem mozku a aniž byste si to uvědomovali, plně řídí a ovlivňují váš současný život. Ukážu vám, jak funguje vědecky prokázaná neuroplasticita mozku a jak ji můžete využít ve svůj prospěch, jakých úžasných změn díky ní můžete dosáhnout ve svém reálném životě. Naučíte se účinně odstranit vše, co nevede k dobrým pocitům a způsobuje vaše trápení, nízké sebevědomí, stres, depresi, život v nevyhovujícím vztahu nebo neschopnost vyrovnat se se složitou životní situací. Možné je vše a osobní růst je účinnou cestou jak toho dosáhnout.

Krok 3: Trénink ke zlepšení života

Na příkladech vám vysvětlím, jak vše v životě spadá do 4 oblastí – vztahy, práce, zdraví a finance a jak koučinkem dosáhneme výrazného zlepšení  ve všech. Praktický trénink může probíhat jak na koučovacích sezeních, tak jej můžete podpořit každý den 20 minutovou prací doma a dopřát si tak rychlejší pokroky. Tyto úkoly si domluvíme vždy v rámci konzultací. Praktický trénink trvá do doby, než cítíte, že jste dosáhli kýženě změny a zlepšení ve svém životě. Tuto dobu si dle svého pocitu určíte sami.

Cena koučinku

Koučinková konzultace trvá 1,5 hod. a stojí 2.000 Kč.

AKCE! První koučinkovou konzultaci (1.5 hod.) získáte za 1.700 Kč.

Top