Oblasti koučinku

Dostáváte se opakovaně  do situací, které vám nejsou příjemné a jež vás sráží na kolena? Znovu a znovu… Už vás nebaví prožívat život, který nechcete? Vaše snaha o změnu nemá očekávané výsledky? Nic není ztraceno.

Díky koučinku

  1. Zjistíte, proč život prožíváte, jak ho prožíváte, a co je příčinou negativních situací.
  2. S těmito nastaveními se naučíte pracovat, ovlivňovat je a měnit.
  3. Svůj mozek vytrénujete tak, abyste mohli žít takový život, který žít opravdu chcete.

Absolvováním mého koučinku se naučíte žít naplněný život, v němž dosáhnete i toho, co se vám dnes zdá nemožné.

TIP: Zjistěte, jak koučink opravdu funguje.

Co chcete ve svém životě zlepšit?

Zlepšete si svůj osobní a profesní život, tak jako stovka mých klientů před vámi.

AKCE: Úvodní konzultaci ode mě automaticky dostanete o polovinu levněji.


Chci se vyrovnat s rozchodem či rozvodem

koucink-brno-vyrovnani-se-s-rozchodemZbavte se pocitu, že váš život skončil. Pomocí koučinku tyto pocity transformujete do prožívání šťastného nového začátku.

Jdu do toho


Chci si zvýšit sebevědomí

koucink-brno-zvysit-sebevedomiŘekněte STOP opakovanému prožívání nejistoty a bezradnosti způsobenému nízkým sebevědomím. Díky koučinku získáte kladný vztah sami k sobě, který je klíčem k vašemu zdravému sebevědomí.

Jdu do toho


Chci se zbavit stresu a deprese

koucink-brno-jak resit-stres-a-depreseChcete se zbavit neustálého pocitu bezmoci? Naučím vás, jak pomocí koučinku znovu nabýt přirozeného klidu a vyrovnanosti i jak pracovat s technikami rychlé pomoci při stresu a depresích.

Jdu do toho


Chci se zbavit strachu a úzkosti

koucink-brno-zbaveni-strachu-a-uzkostiUž žádné opakované prožívání strachu a úzkosti, z níž se vám svírá hrdlo. Ukážu vám, jak strach a úzkost rychle přemoci, a díky koučinku se naučíte strach a úzkost zcela odbourat.

Jdu do toho


Jak ukončit samotu a najít toho pravého/pravou

Koučink: Jak si najít partneraMilovat a být milovaní je zcela přirozené. Za vaší samotou stojí konkrétní emoční a životní nastavení, která koučinkem odhalíte a odstraníte. Trvale se tak zbavíte příčin, které vám doposud i opakovaně bránily v nalezení naplňujícího vztahu.

Jdu do toho


Chci se vyrovnat s nevěrou

Koučink Brno: Chci se vyrovnat s nevěrouAť už stojíte za nevěrou vy nebo váš partner, díky koučinku získáte nadhled a uděláte důležitá rozhodnutí, která vás dovedou ke znovunabytí životní rovnováhy a spokojenosti.

Jdu do toho


Chci umět zvládat emoce

Koučink: Jak zvládat emoceUtápíte se v minulosti, nevíte si rady s přítomností nebo vás zahlcují obavy z budoucnosti? Emoce, myšlenky a nálady jsou produktem naprogramování vašeho mozku. Naučíte se jak jej trvale změnit a dosáhnout tak dobrého pocitu. 

Jdu do toho


Řeším něco jiného

KoučinkAť už se perete s čímkoli, pomocí koučinku se naučíte jak těžká období překonat a jak být znovu šťastní. Dobrý pocit je otázkou kladného emočního a životního nastavení, kterého koučinkem účinně dosáhnete.

Jdu do toho

Top